מעצבת אירועים - כיסא כלה - מרכזי שולחן - חופות להשכרה -  כיסוי לכסאות

חברתנו מתמחה בעיצוב כיסא כלה עם אלמנטים מיוחדים לעיצוב ווילון אחורי סידורי פרחים במה עיצוב שביל לכיסא מגוון רחב של עיצובים בתאמה אישית במחירים אטרקטיבייםכיסאות כלה מיוחדים בשילוב תפאורה מכובדת ומושקעת לקבלת אורחים ברמה גבוה ואיכותית דגש עד לפרטים הקטנים למראה נוצץ ויוקרתי.

מעצבת פנים - עיצוב כיסא כלה

אצלנו תוכלו לקבל שרות עיצוב חופות כולה השכרת ובניית החופה לעיצוב מושלם בכל מקום שתרצו החופה תעוצב החופה בעיצוב מרשים ומכובד עם סידורי פרחים במגוון אפשריות פרחים חיים או פרחי משי איכותיים בשלל צבעים וסגנונותסידורי פרחים יעוצבו על ידי שוזרת פרחים מקצועית ומיומנת אליפות של שוזרת פרחים במחירים הוגנים ושוום לכול כיס.

מעצבת פנים - עיצוב חופות

מרכזי שולחן מגוונים במחירים אטרקטיביים כיסוי לכסאת. מגוון רחב של מרכזי שולחן לעיצוב מושלם ומראה יוקרתי החל מוואזות מפוארות בשילוב שושן צחור וסחלבים פמוטי עשויים מכסף בצבע זהב או בצבע כסף מכובדים ואירוע יוקרתי קנדלברות מיוחדים מכסף או מזכוכית מיוחדת עד 7 קנים להידורית מדהימות לאירוע מושלם.

מעצבת פנים - מרכזי שולחן​​​​​​​

כיסוי לכסאות     במגוון צבעים ואלמנטים להשלמת קונספט האירוע מגוון רחב של צבעים כולל הלבשה הכיסא ופרוק הכיסוי בסוף האירוע על ידי צוות מקצועי ומיוחד 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק