עיצוב מרכזי שולחן


​​​​​​​ברשותנו מבחר פרחים וכלים גדול של עיצוב שולחנות לעיצוב מרכזי שולחן: כמו עיצוב שולחן בקנדלברות, נרות, מגוון סוגי פמוטי ניקל מעוצבים ומרשימים במיוחד, מגוון עצום בהתאמה אישית של סידור פרחים, ועוד מגוון גדול של אלמנטים מיוחדים לעיצוב שולחנות לאירועים.
השארו הודעה וניצור עמכם קשר בהקדם
עיצוב השולחנות באירוע הוא חלק העיקרי באירוע שלכם. ולכן אנו בקווין עיצובים שמנו לכך דגש חזק בעיצוב האירוע. עיצוב שולחן על ידי עיצוב מרכזי שולחן בעצם מעיד על סגנון העיצוב כולו ואת האווירה אותה תרצו להעביר לאורחים שלכם.


​​​​​​​


עיצוב שולחנות לחתונה

עיצוב שולחן לכאורה יכול להישמע כמשימה פשוטה שכלולה בתוכה פריסת מפה על השולחן, סידור נרות ופרחים וכמובן הנחת המפיות על השולחנות. זה אולי שולחן יפה אך זה לא שולחן מעוצב. עיצוב שולחן חייב להיות קשור לכול הקונספט של עיצוב האירוע כולו גם לעיצוב חופה. היום יש צורך בהשקעה ובחשיבה מאומצת לעיצוב השולחן, השולחנות באירוע לא יכולים להיות מופרד מהאירוע כולו, וכלן יש צורך בהתאמת הצבעים וסגנון העיצוב של המרכזי שולחן של הפרחים.

ניתן לעצב את מראה האולם ובעיקר את השולחנות על ידי עיצוב כסאות בכיסויים מיוחדים ומעוצבים. את כיסוי לכיסאות לאירועים ניתן להשיג בשלל צבעים ועיצובים מיוחדים על ידי פפיונים מיוחדים ומעוצבים שמתלבשים על הכיסאות שנותנו לאירוע שלכם עיצוב יוקרתי ומרשים.

ברשותנו מאגר גדול של לקוחות מרוצים ומאושרים אשר קיבלו עיצוב אירועים ברמה גבוה ואיכותית וכמובן בהצעת מחיר משתלמת והוגנת לאירוע מכובד ומרשים.עיצוב שולחן דורש המון תשומת לב וירידה לפרטים הקטנים – מגוון רחב של עיצוב מרכזי שולחן סידורי פרחים בעיצובים מדהימים ומיוחדים. תזכרו שולחנות באירוע זה לא רק שולחן להגשת האוכל. עיצוב שולחנות הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב כולל של כול האירוע. ולכן לעיצוב שולחנות באירועים יש חשיבות רבה ועוצמתית בכול תהליך עיצוב אירועים.

ובשביל שתוכלו להגשים את כול הפנטזיות שלכם באירוע יש רק דבר אחד קטן לעשות, ואין לכם מה לדאוג תישארו לנו את כול העיצובים. לכם מה שנותר לעשות הוא: התקשרו אילנו והבטיחו לעצמכם עיצוב מיוחד ומרשים לחוויה בלתי נשכחת. וכמו שכבר סיפרנו לכם אצלנו תקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת ובשרות אדיב ויחס אישי וכמובן הכול בהתאמה אישית.
​​​​​​​

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק