רעיונות לעיצוב חופה עיצוב אירועים זה תורה שלימה, האמנם?!


חתונות זה מחיל בחופה שהיא לב החתונה שלזה כולם מחכים החופה צריכה להיות הרבה יותר קלסית משאר האולם שאתו אפשר לשחק יותר בצבעים ורעיונות. חופה זה רגע מחונן שבוא שני אנשים נהפכים להיות זוג עם כל ההתחייבויות וכל המשתמע מכך ולכן עיצוב חופה צריכה להיות תמיד לבנה יותר עם פרחים בצבעים עדינים יחסית גם פרחים לבנים יתנו תוצאה ממש טובה ויפה ואם כן משלבים צבעים שזה יהיה יותר פרחים עדינים ממש או שילוב של פרחים יותר דומיננטיים כמו אדום למשל אבל בכמות ממש קטנה לאומת הפרחים בפרחים הבהירים.

גב החופה באירוע

גב החופה ברוב המקרים סגור שזה לא בהכרח נותן תחושה טובה זה לפעמים סגור מידי קצת תחושה של חנק לכן לעשות חופה מאווררת עם פתחים בקום מיני מקומות ובפרט בגב החופה נותן תחושה הרבה יותר משוחררת מאשר חופה סגורה וכמובן שעושים פתחים מאחורה שזה יהיה מעוצב יפה כי בכל התמונות וכל האורחים בסוף זה מה שהם רואים בשעת החופה עצמה.

בתוך החופה תמיד כדאי וצריך שיהיה שולחן קצת יותר גבוה מהרגיל שיהיה נוח להניח עליו את הבקבוק יין את הגביע את הכוס לשבור שיהיה יותר קל ונגיש למקדש להעביר את הטקס זורם יותר.

מומלץ לכסות את השולחן בבד לבן שירגיש שזה חלק מהחופה ממש ושלא יראה תקוע באמצע החופה. הכוס שהחתן שובר מומלץ וצריך שהיא תהיה עטופה טוב טוב בנייר כסף כדי שבשעת השבירה הזכוכיות לא יעופו לכל עבר זה סתם לא נעים וגם מאוד מסוכן.

היה מקרה שהחתן שבר את הכוס וכמה אנשים נפצעו מהרסיסים כניסה לחופה חייבת להיות עשויה משביל זה רגע מאוד יפה ומרגש השלב הזה שהחתן והכלה צועדים עליו בהתרגשות רבה קצת פרחים על השביל יוסיף טעם אבל שוב לא יותר מידי בגבול הטעם הטוב יותר מידי יהפוך את זה לקיצי מידי אם תירצו קצת בר מצווה / בת מצווה.
​​​​​​​

בציידי השביל מומלץ שיהיה משהו שיגדר אותו אם זה עמודי תאורה אם סידורי פרחים יפה וקלאסי עליו אם זה עמודי לואי שהם מיוחדים מאוד מראה עתיק עם מראה  יוקרתי מאוד וסיגור פרחים עליהם אם זה עששיות שנותנות יופי ותחושה מאוד רומנטית כל אלא יוצרים גדר מאוד יפה ובונים שביל שעליו החתן והכלה צועדים בהתרגשות

קווין עיצובים משקיע לא רק ביופי גם בכל הדברים שמסביב להם שיהיה במזל טוב….

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק