עיצוב חתונה לאירוע מושלם

השארו הודעה וניצור עמכם קשר בהקדם

עיצוב חתונה


תחום עיצוב אירועים הוא תחום רחב מאד בתוך הענף הזה קיים נישה מיוחדת של עיצוב חתונה חברתנו מתמחה בעיקר בעיצוב חתונה על ידי מעצבת אירועים מנוסה עם ניסיון של שנים בעיצובים ושזירת פרחים הכולל סידורי פרחים חיים או מפרחי משי איכותיים.

עיצוב חתונה

בכדי לעצב חתונה מעצב אירועים צריך לדעת את סגנון האולם שהחתונה תתקיים. מפני שישנם אולמות אירועים ישנם גני אירועים וישנם חתונות היום שמתבצעות בחורשות ביערות שמעצבים אותם בצורה מדהימה ומיוחדת. היות וישנם המון מקומות שבהם מתרחשות החתונות לא כל עיצוב מתאים אחד למשנהו ולכן חשוב לדעת איפה תהיה החתונה שלכם.

בעיצוב חתונה ישנם מספר עיצובים קבועים וחשובים בראש ובראשונה כמובן זה עיצוב חופה. החופה היא לב ליבה של הערב המיוחד והמרגש הזה. טקס החופה הוא זה שבזכותו התכנסו כולם ליום המיוחד הזה ולכן חשוב לתת דגש מיוחד לעיצוב חופה הכולל בדים מפוארים ומיוחדים שמשרים רוגע מצד אחד ויוקרה מצד שני את החופה נעצב כמובן עם פרחים מהמים הכוללים סידורי פרחים מיוחדים בשלל צבעים מהמים לפי טעמכם האישי. שדרה כניסה לחופה הכולל שישה עמדי תאורה מעוצבים שבכל צד יהיו שלשה עמודים ועליהם כמובן יונח סידור פרחים יוקרתי. ולהשלמת העיצוב יונח שביל עשוי מבד סאטן יוקרתי לאורך שדרת החופה ועליהם עלי כותרת להשלמת העיצוב.

עיצוב חתונה

עוד דגש מיוחד לשים לב בעיצוב חתונה הוא מרכזי שולחן בשולחנות שלכם באירוע החתונה שלכם ישנם שאוהבים לשים במרכזי שולחן עציצים או תבלינים מעצבים זה מתאים לגני אירועים או לחתונה שתהיה ביערות זה נותן אווירה מיוחדת. לאולמות וגני אירועים ניתן לשלב סידורי פרחים עם פמוטי כסף או זהב בשילוב קנדלברות עם נרות המעניקות תחושה מלכות ויוקרה לאירוע שלכם. ישנם מגוון רחב של מרכז שולחן נמוכים או גבוהים הכל בהתאמה אישית לפי בקשת הלקוח.

עיצוב חתונה

בעיצוב חתונה ישנו אלמנט נוסף לעיצוב שהוא מצוי יותר במגזר הדתי והוא עיצוב כיסא כלה. קיים מגוון רחב של כסאות כלה מיוחדים ומעוצבים בצורה מדהימה. כיסא כלה בעצם הוא הכיסא שבו הכלה יושבת עד החופה ובו היא מקבלת את חברותיה אורחיה ומשפחתה ומברכת את כולם וכמובן הם מברכים אותה בברכת מזל טוב וחיים מאושרים  ומתפללת להצלחתה בחייה הנשואים. בציבור הדתי ובעיקר בציבור החרדי לא תמצאו חתונה כמעט ללא עיצוב כיסא כלה.

לקבלת פרטים ויעוץ ללא תשלום לעיצוב חתונה התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק