עיצוב חופה בירושלים


​​​​​​​חברתינו מתמחה בעיצוב אירועים כולל כמובן עיצוב חופה עיצוב כיסא כלה עיצוב שולחנות לחתונה מרכזי שולחן וסידורי פרחים על שוזרות מקצועיות ומנוסות בתחום הסידורי פרחים לחופה למרכזי שולחן ולכיסא כלה בהתאמה אישית על פי בחירתכם במחירים הוגנים.
השארו הודעה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנו בקווין עיצובים מתמחים בעיצוב חופה בירושלים בהתאמה אישית ובמגוון אלמנטים לעיצוב חופה מושלם יש באפשרותנו גם להשכרת חופה מלאה למקומות שאין בהם כלל חופה כמו בבית כנסת או במסעדה או באולם ללא חופה אנט נקים לכם חופה מעוצבת בהתאמה אישית לאירוע מושלם.

עיצוב חופה בירושלים

עיצוב חופה בירושלים בנוי ממספר אלמנטים החל מהפרזול עצמו של החופה וקלה בשביל סאטן לחופה. החופה עצמה בנויה על פניו כמו סוכה בחג הסוכות  😊 4 עמודות שמתכווננות בהתאם לגובה האולם ורוחב מקום החופה ולכן באפשרותנו להעמיד את החופה שלנו בכל מקום ובכל שטח באולם.

עיצוב חופה בירושלים

לחופה עצמה כמובן נרכיב בדים לבנים ויוקרתיים שיתנו מראה עשיר ומפואר למעמד המכובד של חופה ישנם מגוון עיצובים שניתן לעשות ולשלב בבדים וזאת על פי בקשת הלקוח ולפי רצונה כמובן של הכלה שהיא הדומיננטית בעיצוב חופה בירושלים.

כמו כן לחופה יש את הפס פרחים שנעשה על ידי שוזרת מקצועית ומיומנת את הפס פרחים נניח בחזית של החופה בשילוב צבעים מיוחדים לפי טעמה של הכלה כמו כן לחופה ישנו שדרה מיוחדת בה הכלה נכנסת לחופה את השדרה נעצב כמובן עם שש עמודי לואי מעוצבים שלש מכל צד שעל כל עמוד כמובן יונח סידור פרחים מהמם ביפיו למראה יוקרתי ומכובד למעמד החופה. את סידור הפרחים נניח על גביע מרקו פולו לשילוב מיוחד עם העמוד לואי מעוצב כך שהכניסה לחופה תהיה כניסה מושלמת ומפוארת.

עיצוב חופה בירושלים

לסיום עיצוב חופה בירושלים נניח שביל עשוי מבד מיוחד ויוקרתי הנקרא בד סאטן עם מראה מבריק ונוצץ לאירוע שלכם ולחופה הנוצצת עם קווים נקיים ומושלמים לחופה מיוחדת. כמובן שאנו מעצבים גם עיצוב כיסא כלה בירושלים מותאם בעיצובו לחופה שלכם במחירים הוגנים

התקשרו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת לעיצוב חופה בירושלים במחיר אטרקטיבי במחיר מיוחד והוגן
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק