מעמד כיסא הכלה ביום החתונה שלך


הכיסא כלה הוא רגע ממש מיוחד של הכלה עצמה ושל כל המוזמנים שהיא מגיעה ומברכת את כולם בכל בעיה וכל ישועה שאורחי הכלה צריכים להם. ושכמובן כולן מברכות אותה בחזרה ברגע הזה, וזה גם רגע מיוחד שהחתן מגיע לכסות את פניה רגע לפני שהם צועדים לעבר החופה.

טיפ לחתן במעמד כסא כלה

עצה טובה לחתן בזמן שאתה מכסה את פניה תילחש לה משהו שהיא תיזכור כל ימי חייה גם ברגעים היותר קשים שהחיים יזמנו לכם, לכן עיצוב כיסא כלה צריך להיות מאוד מיוחד קודם כל הרבה תאורה שיבליט את כיסא המלכות וייתן פינה של אור בכל האולם ובין כל המוזמנים.

​​​​​​​

קונספט עיצוב כיסא כלה בנוי מכמה אלמנטים בן היתר בנו מווילון אחורי שייתן תמיד תחושה טובה שזה הפינה של הכלה בעיצוב כיסא כלה אפשר לשוט בדמיון כל אחד והטעם שלה והצבעים שהיא אוהבת יש כאלה שאוהבות וילון נמוך דווקא ויש כאלה שרוצות וילון גבוה ורחב מאוד את העיצוב יעטור נברשת קריסטל שתמיד תייקר את עיצוב הכיסא ותהפוך אותו ליותר מלכותי חוץ מהתאורה שכמובן הנברשת מאירה  חשוב שעיצוב כיסא כלה יהיה באותם צבעים ואלמנטים של עיצוב חופה להשלים את התפאורה.

קונספט עיצוב כיסא כלה

לעיצוב כיסא כלה אפשרות לבמה שתעצים את המעמד וזה גם ניתן לבחירה מצד אחד במה נותנת גובה ומיקרת את הכיסא מצד שני בלי במה הרבה יותר קל לאורחים להגיע לכלה ולהרגיש חלק ממנה ממש מאשר שאחת עולה ואחת יורדת.
​​​​​​​

סידורי פרחים מצידי הכיסא כלה תמיד ימסגרו אותו ויתנו תחושה טובה את סידורי הפרחים כדאי שיהיו עם נגיעות של צבעים לפי בחירת הכלה והטעם שלה כמה שיותר פרחים יתנו מראה יותר מיוחד הפרחים יכולים לעמוד על עמודי תאורה עמודי קפיטונז' או עמודי לואי יש כאלה שמעדיפות שהפרחים יעמדו על גביע שנקראים בשם מרקו פולו (לא מהסדרה שהיינו ילדים  )

ויש כאלה מהכלות שמעדיפות דווקא שזר פרחים יהיה מונח ממש על העמוד עצמו ללא גביע או ואזה את הכל ניתן לבצע אל פי שיקול הכלה זה רגע ששייך לה ורק לה. תנצלו את הרגע המיוחד הזה שבו את כלה יקרה מלכה ממש. Queen – עיצוב אירועים דואגת לא רק ליופי גם לכל הדברים שמסביב….  הרבה מזל טוב 

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק