טיפים לעיצוב אירועים

רעיונות מיוחדים לעיצוב אירועים בעשור האחרון עיצוב אירועים תפס תאוצה רבה במגוון הרחב של סוגי העצוב, באלמנטים הדקורטיביים לאירוע ועוד שלל רעיונות מבריקים לאירוע שלכם. טיפים לעיצוב אירועים!

השוני בעיצוב אירוע 

עיצוב אירועים בנוי מכמה אלמנטים. ישנו את האלמנט האווירה באירוע שלכם. בתחילה שנגשים לעצב  אירוע צריך לבדוק את אופי האירוע, כי עיצוב אירוע חתונה אינו דומה לעיצוב אירוע של ברית מילה. בעיצוב של ברית האלמנטים יהיו באווירה ילדותית ומשמשעשעת עיצוב בלונים בשלל דוגמאות בלונים בעיצוב עגלת תינוק אלמנט עיצוב שולחנות וכסאות שזה מתאים גם לעיצוב אירוע חתונה ששם מדובר באירוע בוגר וצריך לתת אלמנט היוקרה והרציני יותר מאירוע ברית או בת מצווה . מפני שאירוע בת מצווה או בר מצווה סביב ילד הבר מצווה או ילדת הבת מצווה החברות והחברים מהכיתה לגלאי 12 – 13 ואילו אירוע חתונה יותר מכוונת לגלאי ה 20- 30 לכן העיצוב יהיה בהתאם לסוג האירוע.

עיצוב אווירה – עיצוב אולמות – עיצוב בר

אז כאשר נגשים לעיצוב חתונה תחילה אנו ניגש לעיצוב קבלת הפנים של האורחים עיצוב הבר באלמנטים של עיצוב פרחים, נרות, וואזות. עיצוב אווירה האולם בכלל ולתת תחושה של יוקרה ואירוע מיוחד ובוגר.

עיצוב כיסא כלה

לאחר מכן ניגש עיצוב כסא כלה שזה מצוי יותר במגזר הדתי – חרדי בעיצוב כיסא כלה כמובן ישנו את  הכיסא עצמו המעוצב בצורה של ספה מעוצבת עם כתרים מיוחדים ישנו את המסך המפואר מאחורי הכיסא לתת תחושה של מלכה ליום אחד. וישנו את הכניסה לכיסא מעוצב בזרי פרחים מיוחדים עם נורות מיוחדים באפקטים מרשימים ומיוחדים לעיצוב כיסא כלה.עיצוב חופה

ואך לא…את לב ליבו של הערב הלא הוא עיצוב חופות בעיצוב חופה ישנו את החופה עצמה מעוצבת בשלל  עיצובים עם בדים מיוחדים ומפוארים במה אירוע כניסה לחופה עם שטיח אדום ובמה מעוצבות לכניסה לחופה. עיצוב כסאות הישיבה לטקס החופה בשילוב אלמנטים של כיסוים לכיסאות וסידורי פרחים.

עיצוב שולחנות וכסאותמרכזי שולחן

עיצוב שולחנות עיצוב מרכזי שולחן וכסאות לאירוע שלכם עם מפות מיוחדות וקנדלבות לשולחנו גבוהים ומעוצבים בשילוב זרי פרחים בתוספת להשלמת עיצוב השולחנות הם כיסוי לכיסאות בצבעים ועיצובים מיוחדים.סידור פרחים

עיצוב אולם בשילוב של עצים מיוחדים היא יותר עיצוב יחודי ודקורטיבי ויוצרת חוויה מיוחדת לאורחים שיושבים מחוץ לאולם תוך בחירה נכונה ותואמת לחלל האולם. לדוגמא שדרת עצים לבנים בשילוב עצי פרי הדר בשילוב של פרחים מלאכותיים כדקורציה לאירוע, ברמה חדשנית ויצירתית לאירוע שלכם.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק