הכנות לחתונה

יום החתונה הוא יום מיוחד ומרגש וגם מלווה בהרבה מאד לחץ. הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית. לכן חשוב שתכננו מראש ותשבו איזה תקציב אתם מתקצבים לסעיף עיצוב אירועים. מפני שתחום העיצוב הוא תחום מלא רעיונות והמון אלמנטים מיוחדים ומעניינים וכמובן שאם תרצו הכול זה יכך נתח גדול מתקציב האירוע שלכם. כך תוכלו לתכנן את עצמכם מראש לפני בכלל שאתם פונים למעצב אירועים שתבחרו.תכנון תקציב למתחתנים

אז אחרי שישבתם ותכננתם את תקציב עיצוב החתונה שלכם, הכולל עיצוב אווירה, עיצוב חופות, עיצוב שולחנות, עיצוב כיסא כלה, ועוד… עכשיו תתחילו לדבר על טיב חברת עיצוב אירועים שלכם.


תכננו מראש מה אתם רוצים באירוע

חשוב שתדעו לפני הפגישה עם מעצבי אירועים מה אתם רוצים באירוע שלכם מבחינת עיצוב. עכשיו זה הזמן לתכנן כול דמיון שאתם רוצים באירוע חתונה שלכם. על מנת שתבואו לפגישה מוכנים ולא תצטרכו לדון ולהתלבט מה בכלל אתם רוצים, חשוב שתדעו מה רצונכם לפני הפגישה. כמו לדוגמא אם אתם עוסקים בבעלי חיים ואתם רוצים שיהיו באירוע שלכם מוטיבים של בעלי חיים. או אם אתם מתעסקים בהייטק ואתם רוצים מוטיבים של עיצוב של הייטק באירוע, הכל אפשרי! רק לתכנן מראש. התכנון לא מסתיים בזה שהכלה תרצה סידורי פרחים אדומים והחתן רוצה אלכוהול בשפע. עוד טיפ חשוב לזוג המתחתן אם יש לכם עוד צד שמחליט אתכם לגבי עיצוב החתונה מומלץ לשתף אותו בשיחות האלו על מנת לקבל עוד חוות דעת שלישית.


אז איך תבחרו חברת עיצובים?

עליכם לעשות סקר שוק של חברות עיצוב אירועים על מנת לדעת כיווני מחיר של כמה חברות טובות שהמליצו לכם עליהם או שגוגל המליץ לכם עליהם, גם זה בסדר. בדרך כלל שגוגל ממליץ בתוצאות הראשונות על חברת עיצובים כנראה שהחברה טובה ומשקיענית. בחור מתוך כול החברות כ 3 חברות עיצוב אירועים וקבעו פגישה איתם? תתרשמו מהעיצובים שלהם, בדקו את היסטוריית האירועים שלהם, תבקשו המלצות מלקוחות שלהם. תבדקו שהם מתמחים בעיצוב חופות, עיצוב שולחנות לאירועים סידורי פרחים או כול דמיון שאתם רוצים שתהיה. הכי חשוב לרשום הכול בדף מה כול חברת נותנת, לכתוב מחירים.

​​​​​​​

כימיה בניכם

מאד חשוב שאתם יושבים או מדברים בטלפון שתהיה כימייה בניכם לבין המעצב אירועים אחרי הכול הבנאדם שאתם מדברים הוא הבנאדם שיהיה שותף אתכם ביום המאושר והחשוב של חייכם. תבדקו שהמעצב מבין אותכם וקלט את בסגנון שלכם, וכמובן שיהיה פתוח לרעיונות ולשיגעונות שלכם.

חשוב שהמעצב...

חשוב מאד שהמעצב או המעצבת כמובן יכירו את מקום האירוע, ואם הם לא היו שם כדאי שתדאגו שהם יראו את מקום האירוע. תבררו מתי הצוות מגיע, ומתי הצוות העיצוב הולך, לברר זמנים מדויקים. כמובן שאם צוות האירוע נשאר כול הערב חשוב לוודא שהם יבואו ייצוגיים ומסודרים. כמובן שחברת עיצובים שמכבדת את עצמה זה דבר ברור. לעיצוב אירוע מושלם ואיכותי.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק