זר כלה מיוחד במחירים מפתיעים 

זר כלה הוא הזר שיילווה אותך לאורך כול יום החתונה, בצילומים ובקבלת האורחים שלך. חשוב שהזר יהיה שזור מפרחים מיוחדים ומתאימים וכמובן עמידים מאד לתנועה שאת תהיא במשך היום. פרחים חיים או ממשי שנישאר למזכרת להמשך החיים המשותפים שלך ושל בן זוגך.אצלנו בקווין עיצובים תוכלי לבחור זרי כלה בשלל עיצובים מרשימים ומיוחדים בהתאמה אישית לזר כלה שחלמת ורצית שיהיה לך ביום המיוחד של חייך. אצלנו תוכלי לקבל עיצוב של זר כלה בהתאמה אישית בדיוק לפי בקשתך בשרות אדיב ומקצועי על ידי שוזרת פרחים מקצועית ומנוסה בתחום עיצוב זרי כלה.

אז איך בעצם נעצב לך זר כלה קלאסי

לעיצוב זר כלה קלאסי נשתמש בוורדים מיוחדים אשר את תבחרי לפי צבע שאת אוהבת שיתאים גם לצבעים של עיצוב חופה שלך הפופולארי והקלאסי בבחירת צבע לזר כלה הוא צבע אדום לכן נבחר בוורדים אדומים.

הדבר הראשון שנעשה הוא ננקה את גבעולי הוורדים מעלים ומקוצים בעזרת מנקה מיוחד לזה או על ידי סכין ניתן גם בידיים. לעיצוב זר כלה ניתן להשאיר את העלים בחלק העליון של הגבעול על מנת שנקבל מראה טבעי ומיוחד. לאחר שניקינו את הוורדים האדומים שבחרנו ניקח וורד אחד ומסביבו נצמיד לו וורדים נוספים על מנת שיקבל צורה של כתר.זר כלה מעוצב

על מנת שנקבל צורה ספיראלית נניח וורדים נוספים מסביב לבסיס שיצרנו בצורה אלכסונית. כמובן לעיצוב זר הכלה שלך אנו נשמור על סימטריה חזקה ומדויקת לקבלת זר אחיד שיראה מכול הכיוונים של הזר. לעבודה מושלמת צריך שביד אחת נאחז את הפרחים חזק וביד השנייה נוסיף פרחים לזר לקבלת תוצאה מושלמת ומיוחדת לזר כלה מיוחד לכלה מיוחדת.

לאחר מכן ניקח סרט קשירה ונתחיל להדק את הגבעולים בצורה חזקה ויציבה ונחל ללפף את הסרט מסביב לזר מיד השנייה בערך בגובה של 5 ס"מ מתחילת הגבעולים עד שהזר יהיה תפוס חזק ויציב ואז נקשור את הסרט.

לאחר שהסרט קשור היטב ניקח סרט מהודר ומיוחד כמובן לפי בחירתך ושוב נלפף את הסרט עד לגובה שתרצי להחזיק את הזר בידך לפי נוחיותך בהתאמה אישית, ונחבר בעזרת סיכות את הסרט אל הגבעולים של הוורדים.

​​​​​​​

זר כלה בהתאמה אישית

כרגע מה שצריך זה לקצר את הגבעולים על לתחילתו של הסרט המלופף ויש לנו זר כלה מעוצב בוורדים אדומים ומושלמים. בקווין עיצובים מבצע מיוחד אצלנו למזמינות עיצוב כיסא כלה מושלם תקבלי זר כלה מעוצב ומיוחד בהתאמה אישית על ידי שוזרת פרחים צמודה אלייך.
​​​​​​​

לפרטים והזמנות התקשרו עכשיו 050-5969859

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק