רעיונות לעיצוב חופה

יום החתונה הוא יום מיוחד – עיצוב חופה הרגע המיוחד והמיוחל מתקרב וזוגות המתחתנים מוכנים להשקיע ממון רב בכדי לעצב את החופה בעיצוב מיוחד ומרשים. עיצוב חופות הוא פרט חשוב מאד בארגון החתונה. חופה לא מעוצבת זה כמו טקס  הקידושין לא רב מקדש.

נכון שבגדול עיצובי חופות הוא זהה אחד לשני בעיצוב חופה עצמה אך תמיד הזוג הצעיר יחפש עיצוב מיוחד ומקורי רק להם. ההשקעה בעיצוב היא על מנת לתת תחושה מיוחדת של יום מיוחד, וכן אל תתביישו לומר שגם יצאו תמונות יפות, כולנו אוהבים לצאת טוב בתמונות.

עיצוב חופות זה אלמנט חשוב בעיצוב אירועים


עיצוב חופות זה כבר נחלת הכלל כך שאין אפשרות להתחתן ללא עיצוב החופה בצורה יוקרתית ומושכת. ההתלבטות היא איזה עיצוב חופה תרצו ולמה בכלל עיצוב חופה הוא דבר הכרחי כמו תקליטן או צלם.

אז אם נחזור כמה שנים אחורה נסתכל בחופות ונראה שפעם חופות היו ללא עיצובים אלא תחת טלית שהייתה פרושה על הזוג המתחתן. כך שאפילו ההורים וגם העדים היו מחוץ לחופה. מי שהיה מתחת לטלית זה הזוג והרב המקדש. מאז כמו שאומרים עברו הרבה מים בנהר והיום כמעט ואין מי שמתחן כך. הרעיונות היום לעיצוב חופה כול חתונה מלווה במעצבי חופות. עיצוב כיסא כלה וזאת גם בהתחשבות באורחים. הרי האורחים עומדים כמעט איזה חצי שעה בטקס החופה, ולכן לפחות שהרקע שהם יראו לעניים יהיה רקע מעניין ומיוחד בעיצוב שעוצב על ידי מעצב האירועים. ובכלל עיצוב חופה מכניס הרבה יוקרה ומיוחד בטקס הנישאים שהוא הכי המיוחד של חיינו. מאורע זה חייב להיות מכובד מאד ולכן יש צורך בעיצוב החופה.עיצוב חופה – עיצוב כיסא כלה

קודם עיצוב חופות שקשור לכלה וזה מצוי יותר במגזר הדתי – חרדי רעיון מיוחד לחתונה שהיה נהוג בעשורים הקודמים הוא עיצוב כיסא כלה שגם הוא אלמנט חשוב בעיצוב אירועים הו עיצוב כיסא כלה, היום במגזר הדתי כמעט ואין לחתונה ללא כסא כלה מיוחד ומפואר בו הכלה מקבלת את פני האורחים וכן החתן מגיע לשם לפני החופה על מנת לכסות את פניה של הכלה לפני טקס הקידושים במעמד החופה. ומהכיסא המיוחד והמעוצב יוצאת הכלה אל החופה בלווי ההורים המרוגשים.

ולכן היום עיצוב חופה זה חלק בלתי נפרד מעיצוב האירוע הכולל עיצוב שולחנות, עיצוב מרכזי שולחן, סידורי  פרחים ועוד… ולכן חברת עיצובי אירועים צריכה לדאוג לכם לעיצוב האירוע באותם צבעים של הבדים, הפרחים וכו'… שתואמים לעיצוב החופה כך שהכול יראה מושלם ומיוחד כיאה ליום המיוחד שלכם.

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק