איך לבחור מעצב אירועים


תחום עיצוב האירועים הוא תחום רחב ידיים וניתן בקלות לאבד ראש הן מבחינת העיצובים עצמם והן מבחינת עלויות. עלויות של עיצוב מחברה לחברה עלול להשתנות בפערים של עשרות ואף מאות אחוזים לכן חשוב לעשות שיעורי בית. אז איך מתחילים לעשות שעורי בית לפני שסוגרים עם מעצב אירועים היות וכאמור ניתן מאד להתבלבל מכל התחום הזה לאדם מהיישוב שלא בתחום הנ"ל.

איך לבחור מעצב אירועים

ראשית עליכם לעשות סקרי שוק עם מספר מעצבי אירועים על מנת לקבל אינדיקציה לתחום לקבל מידע על מחירים על עיצוב אירועים שכל חברה נותנת לכם וכמובן חשוב לרשום הכול בקובץ אקסל מיוחד לשם כך בכדי שתוכלו לדעת לעשות השוואה מדויקת. חשוב מאד לא להתקשר להמון מעצבים כי אז תתבלבלו יותר ההמלצה היא לא יותר מחמש חברות עיצוב אירועים לקבל הצעה ומידע.

אחרי שקיבלתם פחות או יותר אינדיקציה לעיצוב אירועים עליכם לשבת עם בני הזוג שלכם ולבדוק מה באמת אתם רוצים שיהיה באירוע שלכם מבחינת עיצוב כפי שכבר הבנתם לאחר בירורים יש המון אלמנטים של עיצוב ולכן עליכם להתמקד מה אתם רוצים שיה אצלכם באירוע הברור צריך להיעשות גם מבחינה כלכלית כי בטח כבר הבנתם שאחת השאלות של המעצבים מה התקציב שלכם לעיצובים ובשביל לתאם ציפיות עליכם לדעת בדיוק מה אתם צריכים והכי חשוב מה אתם רוצים.

איך לבחור מעצב אירועים

יופי כבר נהייתם בעניינים ואתם כבר יותר בקיאים בתחום עכשיו עליכם להשוות בן נותני השרות חשוב שתדעו שמבחינת לחסוך עלויות כשאתם לוקחים חבילת עיצוב מושלמת מחברה אחת ולא מכמה חברות עיצוב המחיר כמובן יכול להוזיל לכם בעשרות אחוזים. בדרך כלל חבילת עיצוב היא בן הייתר עיצוב אווירה עיצוב חופה מרכזי שולחן סידורי פרחים ולציבור הדתי ישנו אלמנט של עיצוב כיסא כלה וכמובן כיסוי לכיסאות זרי פרחים קישוט רכב לחתונה ועוד שלל אלמנטים דקורטיביים לעיצוב האירוע שלכם.

מבחינת סידורי פרחים זה תחום מיוחד שאפשר ומומלץ לשים עליו דגש היות והפרחים נותנים אפקט מיוחד לאירוע שלכם יש בזה סידורי פרחים ממשי ופרחים חיים שאין מה לעשות הפרחים חיים הם מיוחדים יותר ומעניקים יוקרה לאירוע שלכם וניתן לעשות דברים מעלפים מחיים, אך יש לזכור שעלות של סידור פרחים חיים הוא יקר הרבה יותר מסידור פרחי משי אך כמובן שגם בפרחי משי ניתן לעשות דברים מיוחדים.לכן זכרו לעשות שעורי בית לפני בכדי שתוכלו לקבל חבילת עיצוב אירועים מושלמת ומותאמת אישית בעבורכם ולא תאבדו כיוון באמצע הדרך ותסגרו בלית ברירה עם מעצב אירועים שלא ממש התחברת לעיצובים שלו.

בהצלחה


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק